W imieniu własnym oraz Wydawnictwa Farmacom, wydawcy kwartalnika "Świat Przemysłu Kosmetycznego" i "Świat Przemysłu Farmaceutycznego", serdecznie zapraszamy producentów z branży kosmetycznej do udziału w 7 Kongresie Świata Przemysłu Kosmetycznego. KSPK jest corocznym, międzynarodowym spotkaniem branży kosmetycznej, poświęconym tematyce związanej z trendami, innowacjami i opakowaniami kosmetycznymi. Formuła spotkania stwarza ponad to doskonałą okazję do integracji branży kosmetycznej z dostawcami i partnerami biznesowymi.

Korzystając z zaproszenia Organizatora, zaprezentujemy rozwiązania, etykiety dedykowane branży kosmetycznej; w prowadzonej prelekcji opowiemy o tym, w jaki sposób wykorzystać możliwości druku cyfrowego w strategii marketingowej, uwzględniając oczywiście potrzeby wskazanej branży.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Kongresie zapraszamy do kontaktu. Mamy dla Was 15% rabat na udział w tymże wydarzeniu; tych niezdecydowanych zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej: www.kongres-kosmetyczny.pl

 

Kongres Świata Przemysłu Kosmetycznego  

15-17 listopada 2016 r.  

MCC Mazurkas Conference Centre&Hotel **** - Ożarów Mazowiecki

 

Do zobaczenia!