Obok stoiska, które tym razem zmieniło się w "punkt inspiracji opakowań", przygotowaliśmy i przeprowadziliśmy prelekcję pn. "Opakowania, które angażują ... czyli o tym, jak wykorzystać możliwości druku cyfrowego w strategii marketingowej", która spotkała się z dużym uznaniem Uczestników Kongresu. Dzięki niej oraz dzięki przygotowanym produktom opatrzonym specjalnie pod tę okazję przygotowanymi etykietami, wszyscy zainteresowani mogli poznać m.in. możliwości personalizacji etykiet i opakowań. 

Kongres Świata Przemysłu Kosmetycznego to coroczne wydarzenie kierowane do producentów kosmetyków, dostawców surowców, maszyn i innych rozwiązań stosowanych w branży kosmetycznej, cieszące się ogromnym zainteresowaniem. Od 2012 roku Kongres ŚPK organizowany jest w połączeniu z Kongresem Świata Przemysłu Farmaceutycznego, tworząc tym samym doskonałą przestrzeń do integracji branży kosmetycznej i farmaceutycznej z wybranymi dostawcami. 

Wszystkim, którzy uczestniczyli w wydarzeniu, a w szczególności tym, z którymi udało nam się porozmawiać, serdecznie dziękujemy.