Targi Interpack to największe targi opakowań na świecie. Ich zakres tematyczny obejmuje głównie opakowania i urządzenia do pakowania dedykowane branżom: żywności i napojów, wyrobów cukierniczych, farmaceutyków i kosmetyków i towarów przemysłowych. 

Spółka Aniflex, po raz kolejny, uczestniczyła w targach Interpack w roli wystawcy. Obok promocji etykiet wytworzonych w dwóch technologiach druku tj. w technologii cyfrowej i fleksograficznej, postawiliśmy tym razem także na promocję niestandardowych surowców i form uszlachetniania druku. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy próbne wydruki etykiet dedykowanych branży kosmetycznej, spożywczej, alkoholowej ... 

Największym zainteresowaniem cieszyły się rozwiązania uwzględniające trend eko. Jest to wyraźny sygnał i dowód na to, że rozwiązania tego typu będą nabierały coraz większego znaczenia. 

Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko serdecznie dziękujemy.

Targi Interpack były dla nas niezwykle inspirującym wydarzeniem, a każde ze spotkań wspaniałą okazją poznania potrzeb naszych obecnych i potencjalnych Klientów.

Do zobaczenia!