NASZA TECHNOLOGIA

TECHNOLOGIA DRUKU CYFROWEGO

Odpowiedzią na potrzebę personalizacji, nanoszenia zmiennych danych na opakowaniu jest metoda druku cyfrowego, której podstawową zaletę stanowi wydruk projektu graficznego bezpośrednio z pliku komputerowego, co w praktyce oznacza całkowitą eliminację kosztów związanych z zakupem form drukarskich. Druk cyfrowy jest doskonałym rozwiązaniem przy realizacji niskonakładowych produkcji etykiet samoprzylepnych, termokurczliwych czy opakowań elastycznych. W połączeniu z możliwością łączenia nakładów (drukowania kilku projektów o tym samym wymiarze w jednym przebiegu produkcyjnym) oraz doskonałym nasyceniem barw otrzymujemy wysokojakościowy produkt będący odpowiedzią na jeden z wiodących trendów w projektowaniu etykiet i opakowań - personalizację.

Image

Druk Cyfrowy

Ink Jet UV

Image

Druk cyfrowy

Tonerowy

Krótka charakterystyka technologii cyfrowej

Druk cyfrowy to najbardziej optymalna kosztowo technika druku dla realizacji produkcji niskonakładowych lub tych charakteryzujących się dużą zmiennością projektu.

Realizacja druku w technologii cyfrowej odbywa się bez użycia dodatkowych form drukowych. Wydruk projektu etykiety realizowany jest bezpośrednio z pliku komputerowego, co nie tylko ogranicza koszty zakupu etykiet, ale także czas realizacji zlecenia.

Personalizacja jest jednym z najbardziej widocznych trendów związanych z projektowaniem skutecznych opakowań. Technologia druku cyfrowego umożliwia tworzenie i wydruk unikalnych etykiet opatrzonych na przykład własną dedykacją lub indywidualnym projektem.

Możliwości

To możemy dla Ciebie zrobić.

SPRAWDŹ NAS ...

Zamów próbki naszych wydruków