NASZA OFERTA

ETYKIETY SAMOPRZYLEPNE

Etykiety samoprzylepne to doskonały i uniwersalny sposób znakowania produktów oraz doskonały nośnik wszelkich przekazów związanych z marketingową funkcją opakowania. Mnogość materiałów samoprzylepnych oraz bogactwo dostępnych technik dekoracyjnych sprawiają, że etykiety samoprzylepne znajdują zastosowanie w każdej niemal branży: kosmetycznej, spożywczej, farmaceutycznej, logistycznej itp. Spółka Aniflex, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji etykiet samoprzylepnych jest w stanie zaoferować optymalne rozwiązania w zakresie efektownego i efektywnego kosztowo etykietowania produktów.

Dwie technologie druku

Dwie technologie druku

Dopasowujemy technologię druku indywidualnie, pod każdy projekt i każdego Klienta.

Ekologicznerozwiązania

Ekologiczne
rozwiązania

Drukujemy na surowcach pochodzących z recyklingu i tych bardziej przyjaznych naturze.

Projektowanie graficzne

Projektowanie graficzne

Zamawiając u nas projekt masz
pewność, że będzie właściwie
przygotowany do druku.

Doradztwo marketingowe

Doradztwo marketingowe

Pomagamy tworzyć skuteczne
opakowania, dzięki którym
zwiększasz sprzedaż.

Obok standardowych etykiet samoprzylepnych, w naszej ofercie znajdują się także:

Etykiety peel-off powstają w procesie łączenia dwóch warstw foliowego lub papierowego materiału samoprzylepnego. Stosuje się je w celu uzyskania większej powierzchni zadruku, dla produktów wymagających dodatkowych opisów lub dla realizacji akcji promocyjnych i marketingowych.

O NAS

Etykiety zapachowe to ciekawa alternatywa dla produktów, w których zapach odgrywa istotna rolę w procesie zakupu. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że etykieta zapachowa może zostać pokryta lakierem, którego skład i receptura zapachu odpowiada zapachowi produktu, na którym taka etykieta została umieszczona.

O NAS

Etykiety z nadrukiem Braille’a to rozwiązanie dedykowane głównie branży farmaceutycznej i kosmetycznej, dla produktów dla których istnieje obowiązek znakowania i skutecznej identyfikacji produktu przez osoby niewidome lub niedowidzące.

O NAS

Etykiety zabezpieczające chronią przed próbą naruszenia etykiety lub opakowania produktu; stosowane są przeważnie do ochrony drogich produktów lub sprzętu elektronicznego.

O NAS NIECO WIĘCEJ

Dzięki szerokiej gamie samoprzylepnych materiałów etykietowych jesteśmy w stanie zaproponować surowiec, który w strukturze będzie imitował np.: papier czerpany, kredowy czy recyklingowy oraz wiele innych.

O NAS NIECO WIĘCEJ

Możliwości

To możemy dla Ciebie zrobić.

SPRAWDŹ NAS ...

Zamów próbki naszych wydruków