Za nami udział w drugiej edycji  Targów Cosmetic Business Poland!

Podczas tegorocznej wystawy zaprezentowaliśmy portfolio etykiet i opakowań dedykowane branży kosmetycznej. W trakcie  wydarzenia  swoją premierę miały personalizowane etykiety  shrink - sleeve, które tym samym na stałe zagościły w ofercie naszej firmy.

Po raz kolejny mieliśmy przyjemność organizacji Forum Druku Cyfrowego; Uczestnicy spotkana mieli możliwość poszerzenia swojej wiedzy w zakresie niekonwencjonalnych pomysłów na personalizację etykiet, opakowań oraz poznania unikalnych formy uszlachetniania druku. Niezwykle interesującą prelekcję poprowadził przedstawiciel firmy Retail Poland, który podzielił się swoim doświadczeniem z zakresu współpracy  z sieciami handlowymi w Polsce.

Podczas IV edycji Forum odbyło się losowanie 5 firm, które zdobyły bezpłatną konsultację własnej marki. Nagrodę zrealizuje jedna z najlepszych agencji brandingowych w Polsce – firma Brandy Design (w ramach programu Brand o’clock).

Przedstawiciele tej właśnie agencji  poprowadzili prelekcję na temat zrównoważonego i odpowiednio dobranego do potrzeb klientów, wizerunku produktu. Rozwiązania zaproponowane przez agencję Brandy Design pokazały jak prostym zabiegiem można zmienić postrzeganie marki przez Klientów.

Podczas Forum, nie zabrakło również prelekcji poświęconych  innowacyjnym materiałom samoprzylepnym oraz nowatorskim rozwiązaniom w zakresie dekoracji opakowań dedykowanych dla przemysłu kosmetycznego. Prelekcje w tym zakresie  poprowadzili przedstawiciele firm: PC Print i Avery Dennison.

Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko oraz wszystkim Uczestnikom Forum serdecznie dziękujemy.

Do zobaczenia za rok!