Targi Opakowań Packaging Innovations 2022


Targi Opakowań Packaging Innovations 2022

 

W dniach 31.05-01.06 odbyła się tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations. Już po raz czternasty odwiedzający mieli okazję zapoznać się z innowacjami oraz nieoczywistymi rozwiązaniami ze świata etykiet i opakowań.

Nasze stoisko, jak co roku podzielone zostało na dwie strefy tematyczne. Pierwsza z nich dotyczyła pro-środowiskowych rozwiązań etykietowych. Na co dzień kładziemy duży nacisk na rozpowszechnianie wiedzy na temat możliwości w kontekście ekologicznych materiałów samoprzylepnych, dlatego też nie mogło zabraknąć ich na naszym stoisku. Dzięki strefie eco-solutions zwiedzający mieli okazję dotknąć gotowych etykiet, oraz na własne oczy zobaczyć jak materiały ekologiczne  wyglądają po zadrukowaniu.

Drugi obszar prezentował innowacje związane z personalizacją, brand blockingiem oraz wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistości w branży opakowań. Na stoisku zaprezentowano serię kilkudziesięciu etykiet na puszki z piwem, gdzie każda z nich była unikalna, ale wszystkie razem  tworzyły spójną całość.

Wszystkim odwiedzającym serdecznie dziękujemy.

Do zobaczenia w świecie kreatywnych etykiet i opakowań. 

Image
Image
Image