Polityka jakości, środowiska i bezpieczeństwa produktu

Problematyka zachowania odpowiedniego poziomu jakości oraz ochrony środowiska odgrywa istotną rolę w świadomości Spółki Aniflex, dlatego też nadrzędnym celem działalności jest trafne identyfikowanie i realizowanie potrzeb oraz oczekiwań Klientów w tym obszarze.

By móc spełniać cele przyjęte w tych obszarach opracowano dokument Polityka Jakości, środowiska i bezpieczeństwa produktu, który służy za drogowskaz do realizowania przyjętych założeń.

Pobierz dokument w PDF

Polityka jakości, środowiska i bezpieczeństwa produktu

OWS

W trosce o najwyższą jakość świadczonych usług Aniflex Głowacka Wojtaszek Sp.J. przy współpracy kieruje się dokumentem określającym zasady zawierania umów sprzedaży towarów i usług oferowanych przez Spółkę.

Pobierz dokument w PDF

ows

ISO 9001

Głównym celem Aniflex Głowacka Wojtaszek sp.j. jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów oraz oferowanie produktów najwyższej jakości. Dbając o doskonalenie i rozwój świadczonych przez naszą drukarnię usług w 2013 roku uzyskaliśmy certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001 w zakresie produkcji etykiet samoprzylepnych.

Pobierz certyfikat w PDF

HACCP

Chcąc rozwijać się w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym oraz dbając o sprawy bezpieczeństwa produktu, w 2021 roku wdrożyliśmy i utrzymujemy certyfikowany system HACCP, zgodny z wymaganiami Codex Alimentarius. Wierzymy, że dzięki postępowaniu według standardów systemu HACCP kontrola naszych wyrobów jest precyzyjna i skuteczna.

Pobierz certyfikat w PDF

certyfikat haccp - 2022

FSC

Wszystkie pozyskiwane przez Aniflex surowce pochodzą od producentów wytwarzających go według standardów FSC®. Certyfikat ten stanowi dowód, że materiały papiernicze używane do produkcji etykiet samoprzylepnych w naszej firmie spełniają normy obowiązujące w UE i pochodzą z legalnych źródeł.

Pobierz certyfikat w PDF

Kodeks Etyki – ETI (Ethical Trading Initiative) pomaga organizacjom zarządzać kwestiami dotyczącymi praktyk pracowniczych, w których wszyscy pracownicy są wolni od wyzysku i dyskryminacji, pracują w warunkach nieprzymusowych, zapewnione jest im bezpieczeństwo w pracy i traktowani są sprawiedliwie. Jak Przedsiębiorca dla którego wskazane wartości stanowią fundament prowadzenia działalności, Spółka Aniflex podjęła się opracowania oraz wdrożenia Kodeksu Etyki.

Pobierz PDF Kodeks Etyki Aniflex