TECHNOLOGIA DRUKU HYBRYDOWEGO

Technologia hybrybowa to połączenie zalet niskonakładowego druku cyfrowego z możliwością zaawansowanego dekorowania etykiet i opakowań w technologii fleksograficznej. Jest to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy pragną połączyć personalizację druku z bogactwem rozwiązań z zakresu uszlachetniania i zabezpieczania etykiet i opakowań.

Jako drukarnia etykiet fleksograficznych i cyfrowych jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią technologię druku indywidualnie, do każdego realizowanego projektu.

Druk cyfrowy Tonerowy

Druk cyfrowy

Tonerowy

Druk fleksograficzny Farby UV

Druk fleksograficzny

Farby UV

Krótka charakterystyka technologii hybrydowej

Krótka charakterystyka technologii hybrydowejDruk hybrydowy stanowi połączenie dwóch technologii druku etykiet: technologii cyfrowej i technologii fleksograficznej. W naszej praktyce produkcyjnej najczęściej przebiega według określonego schematu: wydruk projektu etykiety w technologii cyfrowej; uszlachetnienie w technologii fleksograficznej. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskujemy efektowne druki, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Dlaczego warto wybrać druk hybrydowy?

Połączenie możliwości druku cyfrowego z drukiem fleksograficznym w technikę hybrydową daje nieprzeciętne możliwości tworzenia zaawansowanych etykiet i opakowań. Dzięki zastosowaniu personalizacji druku oraz zdobienia, otrzymujemy unikalne produkty, gwarantujące wyróżnienie produktu na sklepowej półce. Warto podkreślić, że druk hybrydowy cieszy się coraz większą popularnością wśród przedstawicieli branży kosmetycznej i alkoholowej.

Technologia druku hybrydowego umożliwia połączenie dekoracji na opakowaniu (t.j. złocenie, srebrzenie, lakiery strukturalne czy zapachowe, itp.) z personalizacją pozwalającą na przykład na umieszczenia imienia lub specjalnej, indywidualnej dedykacji. Druk hybrydowy to wymagająca i specyficzna technika, która wymaga dużej świadomości w kontekście możliwych do użycia rozwiązań. Chętnie służymy pomocą w procesie projektowania etykiet drukowanych techniką hybrydową.

Możliwości

To możemy dla Ciebie zrobić.

01

Wydruk projektu
graficznego na
maszynie cyfrowej

02

Naniesienie
uszlachetnienia, koloru
PANTONE na maszynie
fleksograficzne

03

Konfekcjonowanie
etykiet wg wskazań
Klienta