TECHNOLOGIA DRUKU CYFROWEGO

etykiety cyfrowe

Odpowiedzią na potrzebę personalizacji, nanoszenia zmiennych danych na opakowaniu jest metoda druku cyfrowego, której podstawową zaletę stanowi wydruk projektu graficznego bezpośrednio z pliku komputerowego, co w praktyce oznacza całkowitą eliminację kosztów związanych z zakupem form drukarskich. Druk cyfrowy jest doskonałym rozwiązaniem przy realizacji niskonakładowych produkcji etykiet samoprzylepnych, termokurczliwych czy opakowań elastycznych. W połączeniu z możliwością łączenia nakładów (drukowania kilku projektów o tym samym wymiarze w jednym przebiegu produkcyjnym) oraz doskonałym nasyceniem barw otrzymujemy wysokojakościowy produkt będący odpowiedzią na jeden z wiodących trendów w projektowaniu etykiet i opakowań – personalizację. Cyfrowy druk etykiet to znakomite rozwiązanie dla tworzenia kreatywnych projektów etykiet i opakowań.

Druk fleksograficzny Farby UV

Druk Cyfrowy

Ink Jet UV

Druk cyfrowy Tonerowy

Druk cyfrowy

Tonerowy

Krótka charakterystyka technologii cyfrowej

Etykiety - produkcja niskonakładowaObecnie druk cyfrowy to najbardziej optymalna kosztowo technika druku dla realizacji produkcji niskonakładowych lub tych charakteryzujących się dużą zmiennością projektu.

Cyfrowy druk etykiet – dlaczego warto go wybrać?

Etykiety cyfrowe to przede wszystkim doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują niewielkiej ilości etykiet; druk ten doskonale sprawdza się także przy realizacji wydruku projektów charakteryzujących się dużą zmiennością danych. Dzielimy się doświadczeniem, podpowiadamy, w jaki sposób można zadbać o unikalny charakter etykiet oraz jak wybrać właściwe połączenia kolorów, aby na dłuższej zatrzymać uwagę potencjalnego odbiorcy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, wystarczy zamówić próbnik naszych wydruków.

Różnorodność i wielowariantowość produktów sprawiają, że etykiety cyfrowe zyskują coraz większą popularność. Obecnie technologia ta używana jest do produkcji nie tylko niewielkich ilości etykiet, ale także (a może przede wszystkim) w przypadku druku etykiet personalizowanych lub tych charakteryzujących się dużą zmiennością danych. Dla wielu firm – naszych Klientów, druk cyfrowy stał się podstawową formą realizacji wydruku etykiet i opakowań, ze względu na swą elastyczność związaną z koniecznością wprowadzania zmian na etykietach lub możliwość realizacji tzw. Produkcji just in time.

Możliwości

To możemy dla Ciebie zrobić.

Personalizacja
Lakierowanie
Laminowanie
Uszlachetnianie
Niskie nakłady
Dowolne podłoże