TECHNOLOGIA DRUKU FLEKSOGRAFICZNEGO

etykiety fleksograficzne

Technologia druku fleksograficznego charakteryzuje się bogactwem i różnorodnością technik dekoracyjnych; jest doskonała i opłacalna przy realizacji wysokonakładowych produkcji etykiet i opakowań. W połączeniu z możliwością stosowania rozmaitych podłoży tj. folie metalizowane czy ultra clear, daje doskonały efekt, który w zestawianiu z chwytliwym przekazem i projektem graficznym umożliwia wyróżnienie produktu na sklepowej półce. Fleksografia swą popularność zawdzięcza nie tylko możliwości nanoszenia zdobień, lakierów uszlachetniających itp., ale także temu, że jest jedną z najbardziej opłacalnych technik drukowania „zaawansowanych” – technologicznie i projektowo – etykiet i opakowań.

Nasi Klienci mają możliwość poznania technologii fleksograficznej podczas wizyty w naszej siedzibie, która mieści się w Tomaszowie Mazowieckim (niedaleko Łodzi). Podczas organizowanych przez nas warsztatów istnieje możliwość zwiedzenia działu produkcji i tym samym dokładnego poznania możliwości poszczególnych technologii druku.

Druk fleksograficzny Farby UV

Druk fleksograficzny

Farby UV

Druk fleksograficzny Farby wodne

Druk fleksograficzny

Farby wodne

Krótka charakterystyka technologii fleksograficznej

Produkcja wielonakładowaDruk fleksograficzny jest najbardziej optymalną techniką druku dla realizacji produkcji wysokonakładowej. Jeśli potrzebujesz kilkunastu – kilkuset tysięcy etykiet wyprodukowanych na podstawie jednego projektu graficznego, powinieneś wybrać druk fleksograficzny.

Drukarnia fleksograficzna

Nasza firma cieszy się dużym uznaniem wśród Klientów z Warszawy, Łodzi i wielu innych polskich miast. Priorytetem są dla nas potrzeby Klienta, chętnie podejmiemy się realizacji niestandardowych zleceń. Nasze etykiety fleksograficzne tworzone są z należytą precyzją, czego dowodem jest dokładne odzwierciedlenie barw i najdrobniejszych detali. Zachęcamy do kontaktu, chętnie przygotujemy ceny danego projekt. Nasza drukarnia jest drukarnią fleksograficzną i cyfrową, mieścimy się niedaleko Łodzi.

Możliwości

To możemy dla Ciebie zrobić.

Druk do 11-stu kolorów
Lakierowanie
Laminowanie
Uszlachetnianie
Poddruk od strony kleju
Dowolne podłoże
Perforowanie
Sitodruk
Dezaktywacja kleju