NASZA TECHNOLOGIA

TECHNOLOGIA DRUKU FLEKSOGRAFICZNEGO

Technologia druku fleksograficznego charakteryzuje się bogactwem i różnorodnością technik dekoracyjnych; jest doskonała i opłacalna przy realizacji wysokonakładowych produkcji etykiet i opakowań. W połączeniu z możliwością stosowania rozmaitych podłoży tj. folie metalizowane czy ultra clear, daje doskonały efekt, który w zestawianiu z chwytliwym przekazem i projektem graficznym umożliwia wyróżnienie produktu na sklepowej półce. Fleksografia swą popularność zawdzięcza nie tylko możliwości nanoszenia zdobień, lakierów uszlachetniających itp., ale także temu, że jest jedną z najbardziej opłacalnych technik drukowania „zaawansowanych” - technologicznie i projektowo - etykiet i opakowań.

Image

Druk fleksograficzny

Farby UV

Image

Druk fleksograficzny

Farby wodne

Krótka charakterystyka technologii fleksograficznej

Druk fleksograficzny jest najbardziej optymalną formą druku dla realizacji produkcji wysokonakładowej. Jeśli potrzebujesz kilkunastu - kilkuset tysięcy etykiet wyprodukowanych na podstawie jednego projektu graficznego, powinieneś wybrać druk fleksograficzny.

Technologia druku fleksograficznego wymaga użycia fotopolimerów, czyli form drukowych za pomocą których nanoszone są kolory na etykiecie. Każdy kolor użyty w projekcie wymaga zastosowania jednego fotopolimeru.

Fleksografia jest techniką druku dedykowaną produkcji masowej. Personalizacja projektu etykiety przy jej zastosowaniu jest zupełnie nieopłacalna. Dla realizacji personalizowanych projektów etykiet, albo tych charakteryzujących się dużą zmiennością danych, polecamy druk cyfrowy.

Możliwości

To możemy dla Ciebie zrobić.

SPRAWDŹ NAS ...

Zamów próbki naszych wydruków