O NAS

KIM JESTEŚMY

Kreujemy. Inspirujemy.
Drukujemy!

Od ponad 17 lat nieprzerwalnie zwiększamy swój potencjał organizacyjny i technologiczny w zakresie druku etykiet samoprzylepnych, termokurczliwych i opakowań z serii flexible packaging.
Posiadamy dwie uzupełniające się technologie druku - technologię druku fleksograficznego oraz technologię druku cyfrowego, dzięki którym jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby rynku w zakresie wysoko- i niskonakładowej produkcji etykiet i opakowań.

Dzięki specjalistycznej wiedzy opartej na badaniach rynku w zakresie najnowszych trendów w tworzeniu i projektowaniu opakowań, a także dzięki współpracy w najlepszymi specjalistami z branży, jesteśmy w stanie zaproponować profesjonalne rozwiązania w zakresie skutecznej identyfikacji i kreacji opakowania produktu.

Zainteresowany ?

Image

NASZA PRZEWAGA

Nie tylko drukujemy ...

Doradzamy

Zamawiając u Nas etykiety masz pewność, że doradzimy jak wykonać projekt etykiety który, będzie przygotowany nie tylko z uwzględnieniem najnowszych trendów z zakresu designu opakowań, ale też będzie właściwie opracowany pod względem przygotowania do druku.

Szkolimy

Prowadzimy Akademię Aniflex, serię autorskich warsztatów stworzonych z myślą o naszych Klientach. Uczestnicy Akademii podczas kilkugodzinnego spotkania mają możliwość poznania niestandardowych rozwiązań surowcowych, metod uszlachetniania druku oraz zagadnień z zakresu projektowania i produkcji etykiet samoprzylepnych. Najlepsi specjaliści firmy podpowiadają m.in. jak prawidłowo przygotować plik do druku, czym się kierować przy wyborze technologii oraz w jaki sposób tworzyć “skuteczne” opakowania.

Wspieramy

Posiadamy szeroką wiedzę z zakresu nowości technologicznych i surowcowych. Śledzimy najnowsze trendy związane z projektowaniem etykiet i opakowań; wiemy jak wykorzystać działania marketingowe dla zwiększania sprzedaży produktów. Te i inne przesłanki pozwalaną nam oferować naszym Klientom wsparcie i doradztwo marketingowe oraz pomoc przy wdrożeniach nowych projektów opakowań.

Nagradzamy

Jesteśmy wdzięczni za każde zamówienie; wdzięczność ta zaowocowała wdrożeniem Programu Partnerskiego, w którym nagradzamy naszych Klientów za dokonywane zakupy i zaufanie. Realizowane zamówienia przekładamy na rabaty, szkolenia, darmowe wydruki. Lubimy też robić niespodzianki ;)

Dbamy o jakość ...

Certyfikat ISO 9001 Aniflex

ISO 9001

Głównym celem Aniflex Głowacka Wojtaszek sp.j. jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów oraz oferowanie produktów najwyższej jakości. Dbając o doskonalenie i rozwój świadczonych przez naszą drukarnię usług w 2013 roku uzyskaliśmy certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001 w zakresie produkcji etykiet samoprzylepnych.

Certyfikat HACCP Aniflex

HACCP

Chcąc rozwijać się w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym oraz dbając o sprawy bezpieczeństwa produktu, w 2021 roku wdrożyliśmy i utrzymujemy certyfikowany system HACCP, zgodny z wymaganiami Codex Alimentarius. Wierzymy, że dzięki postępowaniu według standardów systemu HACCP kontrola naszych wyrobów jest precyzyjna i skuteczna.

Certyfikat FSC Aniflex

FSC®

Wszystkie pozyskiwane przez Aniflex surowce pochodzą od producentów wytwarzających go według standardów FSC® . Certyfikat ten stanowi dowód, że materiały papiernicze używane do produkcji etykiet samoprzylepnych w naszej firmie spełniają określone normy i pochodzą z legalnych źródeł (numer licencji firmy Aniflex FSC-C158782).

Kodeks Etyki Aniflex

Kodeks Etyki

ETI (Ethical Trading Initiative) pomaga organizacjom zarządzać kwestiami dotyczącymi praktyk pracowniczych, w których wszyscy pracownicy są wolni od wyzysku i dyskryminacji, pracują w warunkach nieprzymusowych, zapewnione jest im bezpieczeństwo w pracy i traktowani są sprawiedliwie. Jak Przedsiębiorca dla którego wskazane wartości stanowią fundament prowadzenia działalności, Spółka Aniflex podjęła się opracowania oraz wdrożenia Kodeksu Etyki.

OWS Aniflex

OWS

W trosce o najwyższą jakość świadczonych usług Aniflex Głowacka Wojtaszek Sp.J. przy współpracy kieruje się dokumentem określającym zasady zawierania umów sprzedaży towarów i usług oferowanych przez Spółkę.

Nasz zespół

Jesteśmy fajnym, zgranym zespołem ...
Zresztą, zobaczcie sami ...

Bo współpraca się opłaca
Bo współpraca się opłaca
Praca nad projektem to ciekawa sprawa ;)
Praca nad projektem to ciekawa sprawa ;)
Zgrany zespół to podstawa
Zgrany zespół to podstawa
Koledzy z działu produkcji
Koledzy z działu produkcji

Tacy jesteśmy
naprawdę.

Mogliśmy tu wrzucić piękne, pozowane zdjęcia studyjne... ale my wolimy spontan :)
W końcu to tacy jesteśmy naprawdę!
Na co dzień, i dla Was!

Dobra praca wyróżnia ;)
Dobra praca wyróżnia ;)
Tak się razem bawimy
Tak się razem bawimy
Gdy Szef się dowie, że masz urodziny ;)
Gdy Szef się dowie, że masz urodziny ;)

Nasze wartości

Image

Uczciwość ...

Na każdym etapie naszej działalności uczciwość stanowi fundament wszelkich podejmowanych aktywności. Uczciwością kierujemy się przy wycenach, w trakcie tworzenia projektów czy doborze technologii druku. Uczciwie zdarza nam się też przyznać do błędu …

Odpowiedzialność ...

Wykonujemy pracę rzetelnie, a za jej rezultaty bierzemy pełną odpowiedzialność. Ale w naszym przypadku odpowiedzialność to coś więcej … jesteśmy świadomi zagrożeń wynikających ze zmian klimatycznych. Dlatego też, jako producenci etykiet i opakowań, bierzemy odpowiedzialność na naszą planetę. Nieustannie zachęcamy naszych Klientów do korzystania z bardziej ekologicznych rozwiązań etykietowych. Wierzymy, że razem możemy więcej.

Odwaga ...

Kochamy niestandardowe rozwiązania! To z nami stworzysz unikalny projekt opakowania, u nas zobaczysz genialne (choć mało popularne) surowce do produkcji etykiet, to w naszej siedzibie poznasz proces produkcji etykiet (u nas dni otwarte trwają cały rok!). Masz odwagę, aby powierzyć nam swoje opakowanie? ;)

SPRAWDŹ NAS ...

Zamów próbki naszych wydruków