FachPack 2021

Międzynarodowe Targi Opakowań FachPack 2021 to doskonała okazja do nawiązania relacji biznesowych wychodzących poza polski rynek etykiet i opakowań. Dlatego też niezwykle cieszy nas, iż po kilkuletniej przerwie mieliśmy okazję stać się częścią tego międzynarodowego wydarzenia i w dniach 28-30 września jako wystawca zaprezentować produkty, które znajdują się w ofercie naszej firmy.

Tegoroczna ekspozycja skupiała się na pokazaniu nowości z branży etykiet i opakowań takich jak na przykład etykiety z rozszerzoną rzeczywistością. Na co dzień zachęcamy Klientów do wykorzystywania nieszablonowych rozwiązań, w przypadku Targów FachPack nie mogło być inaczej. Odwiedzający nasze stoisko mieli okazję poznać możliwości, jakie daje połączenie opakowania z wirtualną rzeczywistością.

Druga część ekspozycji oparta była na eko-rozwiązaniach. Temat ekologii w opakowaniach jest nam bliski, dlatego wśród prezentowanych rozwiązań znalazło się kilkanaście pozycji stanowiących ekologiczną alternatywę dla standardowych materiałów samoprzylepnych.

Mamy nadzieję, że wszystkie spotkania oraz przeprowadzone rozmowy będą stanowiły fundament dla dalszej współpracy.