Konferencja Beauty Innovations 2023

Od lat mamy przyjemność prowadzić wspólne działania wraz z magazynem i portalem Biotechnologia – rezultatem było m.in. zrealizowane w ostatnim czasie szkolenie środowiskowe, w związku z tym Wszystkim Uczestnikom, którzy spędzili z nami czas podczas prelekcji dziękujemy za zaufanie oraz mamy nadzieję, że przekazane treści okazały się interesujące i udzieliły odpowiedzi na pojawiające się pytania w zakresie eko-rozwiązań dostępnych w branży.

Na tym nasza współpraca się jednak nie kończy; kolejny projekt zrealizujemy podczas konferencji Beauty Innovations, na którą już dziś zapraszamy.

Dla przypomnienia…

Konferencja Beauty Innovations od wielu lat wpisana jest do kalendarza imprez branżowych. Wydarzenie to dedykowane jest do wszystkich osób związanych z branżą kosmetyczną (właścicieli i zarządzających firmami produkcyjnymi, usługowymi, konsultingowymi, pracowników laboratoriów, działów badawczych, produkcji, kontroli jakości, R&D, przedstawicieli uczelni wyższych) – dlatego też, już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem…oszczędności…(zarówno środowiskowych jak i tych związanych z zakupem etykiet samoprzylepnych).

Szczegóły tutaj https://konferencja.biotechnologia.pl/