Packaging [R]evolution – podsumowanie

Konferencja Packaging [R]evolution od lat towarzyszy Targom Opakowań Packaging Innovations. Tegoroczna edycja online odbyła się 9 czerwca. Ze studia w Krakowie prowadzące w osobach Justyny Kierzkowskiej-Grzyb oraz przedstawicielki Targów w Krakowie poprowadziły wydarzenie, które mamy nadzieję odbije się szerokim, pozytywnym echem w branży.

W trakcie konferencji zaproszeni goście poruszyli wiele interesujących zagadnień bogatych w praktyczne zastosowania wspomnianych przez siebie rozwiązań. Wśród prelegentów nie zabrakło przedstawicieli Spółki Aniflex. Maciej Wojtaszek przybliżył słuchaczom temat „Hybrydowego druku etykiet – jak stworzyć unikalną etykietę cyfrową z dekoracją flekso”. Natomiast Justyna Kierzkowska-Grzyb w prezentacji „Zwiększ sprzedaż poprzez opakowanie – gotowe rozwiązania stymulujące sprzedaż” przedstawiła szereg przykładów na wykorzystanie możliwości, jakie daje między innymi zastosowanie rozszerzonej rzeczywistości, unikalnych zdobień czy personalizacji w druku etykiet i opakowań.

Corocznie dokładamy wszelkich starań, aby poruszona w trakcie wydarzenia tematyka ciekawiła oraz zaskakiwała. Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja spełniła oczekiwania słuchaczy. Już teraz zapraszamy na kolejne Packaging [R]evolution za rok.

A we wrześniu mamy nadzieję spotkać się z Państwem w trakcie trwania 13. Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations, które odbędą się w Centrum EXPO XXI w Warszawie.