Personalizowane etykiety

Miniony rok upłynął dla nas pod znakiem promocji materiałów ekologicznych. Przygotowana przez nas kampania Take Care of the Earth zwróciła uwagę na możliwości jakie dają etykiety bardziej przyjazne dla środowiska.

W tym roku nie zwalniamy tempa…podążając niezmiennie w kierunku propagowania proekologicznych rozwiązań dokładamy coś, co dodatkowo wyróżni nasze opakowanie w aspekcie wizualnym – personalizację – przecież nic innego tak nie zwraca uwagi klienta jak indywidualne podejście.

Akcja „pudełkowa” upewniła nas, że warto promować niestandardowe rozwiązania. Dlatego też po raz kolejny „wychodzimy” do Klientów – tym razem ruszamy w Polskę z etykietami samoprzylepnymi zaprojektowanymi z użyciem oprogramowania HP Mosaic, które umożliwia wygenerowanie nieograniczonej ilości unikalnych opakowań opartych na jednym wzorze graficznym. Marki takie jak Coca-Cola, Smirnoff czy Aqua dOr postawiły na personalizację i wypuściły na rynek opakowania zaprojektowane z wykorzystaniem HP Mosaic. Osobiście uważamy, że warto dołączyć do tak prestiżowego grona.

Co trzeba zrobić żeby z niego skorzystać?

Po pierwsze: musicie mieć drukarnię, która realizuje wydruk przy użyciu HP Mosaic

Po drugie: musicie mieć odwagę… odwagę do tego żeby wyjść poza standard (o czym nieustannie przypominamy i do czego stale Was zachęcamy)

…reszta „zrobi się sama”…

Zapraszamy do kontaktu

Personalizowane etykiety
Personalizowane etykiety